TOKAT ADLİYESİNCE İNFAZ VE KORUMA MEMURU (ERKEK-KADIN),

CEZAEVİ KÂTİBİ, ŞOFÖR, HEMŞİRE VE BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ UNVANLARINDA

YAPILACAK SINAVLAR İÇİN DUYURU !


               İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek-Kadın) Sınavı;

05 Ağustos 2019 Pazartesi günü infaz ve koruma memuruluğu Boy-Kilo ölçümü yapılacak olup, Boy-Kilo ölçümüne girmeye hak kazanan adayların Tokat Adliyesinde saat 08:30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Boy Kilo ölçümüne gelecek adaylar 3 adet Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu ile e-devlet’ten alacakları 3 adet sabıka sicil kaydını Tokat Adalet Komisyonu Kalemine elden teslim edeceklerdir.

                 Cezaevi Kâtipliği Sınavı;

20 Ağustos 2019 Salı günü cezaevi kâtipliği bilgisayar uygulama sınavı yapılacak olup, bilgisayar uygulama sınavına girmeye hak kazanan adayların Tokat Adliyesinde saat 08:30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Cezaevi kâtipliği bilgisayar uygulama sınavını kazanıp da sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, internet sitemizden açıklanacak olup, sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 3 adet Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu ile e-devlet’ten alacakları 3 adet sabıka sicil kaydını 29/08/2019 tarihine kadar Tokat Adalet Komisyonu Kalemine elden veya APS ile göndereceklerdir.

 

                 Şoför (Destek Personeli) Sınavı;

22 Ağustos 2019 Perşembe günü şoför uygulama sınavı yapılacak olup, şoför uygulama sınavına girmeye hak kazanan adayların Tokat Adliyesinde saat 08:30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Şoför uygulama sınavına gelecek adaylar 3 adet Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu ile e-devlet’ten alacakları 3 adet sabıka sicil kaydını Tokat Adalet Komisyonu Kalemine elden teslim edeceklerdir.

 

                 Hemşire ve Bilgisayar Teknisyenliği Sınavı;

Hemşire ve Bilgisayar Teknisyenliği mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların sözlü sınavları 09 Eylül 2019 Pazartesi gününden itibaren bir hafta içerisinde yapılacak olup (tarih daha sonra açıklanacaktır), sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların Tokat Adliyesinde saat 08:30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Hemşire ve Bilgisayar Teknisyenliği mülakat sınavına girmeye hak kazanan adaylar ayrıca 02/08/2019 tarihine kadar 3 adet Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu ile e-devlet’ten alacakları 3 adet sabıka sicil kaydını Tokat Adalet Komisyonu Kalemine en geç bir hafta içinde elden veya APS ile göndereceklerdir.


                Tüm unvanlar için sözlü sınav tarihleri 09 Eylül 2019 Pazartesi gününden itibaren başlayacak olup, hangi unvandaki adayların hangi gün mülakat sınavına geleceklerine dair detaylı bilgi Boy-Kilo ölçümü ve uygulama sınavları bitince Adlliyemiz internet sitesinden tekrar ilan edilecektir.


             İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacak olup ilanen duyurulur. 29/07/2019


:: Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu için tıklayınız...

:: Zile İnfaz ve Koruma Memurluğu (Erkek) Boy-Kilo Ölçümüne Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...

:: Zile İnfaz ve Koruma Memurluğu (Kadın) Boy-Kilo Ölçümüne Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...

:: Zile Cezaevi Katipliği Uygulama Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...

:: Zile Şoför Uygulama Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...

:: Zile Hemşire Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...

:: Zile Bilgisayar Teknisyenliği Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar İçin Tıklayınız...