// Ana Sayfa //       

'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''+ '

 

YOZGAT HEYETİNDEN BAŞSAVCI TURHAN'A ZİYARET

 

              Yozgat Valisi Kemal YURTNAÇ, beraberinde Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN ve Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay ÇORAK ile Tokat Cumhuriyet Başsavcımız Dr. Aydın TURHAN'ı makamında ziyaret etti.     

      

               Yozgat Valisi Kemal YURTNAÇ beraberinde Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN ve Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay ÇORAK ile Tokat Cumhuriyet Başsavcımız Dr. Aydın TURHAN'ı makamında ziyaret etti.

              Karşılıklı sohbet aşamasında geçen ziyaret sonrasında Tokat Cumhuriyet Başsavcımız Dr. Aydın TURHAN ve Tokat Adalet Komisyonu Başkanımız Mustafa MUTLU; Yozgat Valisi Kemal YURTNAÇ, Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN ve Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay ÇORAK'ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını söylediler.

              Kendisi de Tokatlı olan Yozgat Valisi Kemal YURTNAÇ ise, müsait olduğunda Tokat'a gelmekten mutluluk duyduğunu yapımı devam eden adliye binasının Tokat için önemli olduğunu belirterek Başsavcımız Dr. Aydın TURHAN ve Komisyon Başkanımız Mustafa MUTLU'ya teşekkürlerini iletti. 11.09.2017

 

                              :: Fotoğraflar  ::

Tokat_Tokat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokat Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.